R1Z-3.312/H-R
Images are for Reference Only See Product Specifications
Part Number: R1Z-3.312/H-R
Category Type: DC/DC Converters
Manufacturer: Recom Power
Description CONV DC/DC 1W 3.3V IN 12V OUT