LC1D12BD
Images are for Reference Only See Product Specifications
Part Number: LC1D12BD
Category Type: Contactors
Manufacturer: SCHNEIDER ELECTRIC
Description Contactor, Motor Control, 440VAC, 12A, 3-Pole, 24VDC Coil, DIN Rail, TeSys D