LC1D12G7
Images are for Reference Only See Product Specifications
Part Number: LC1D12G7
Category Type: Contactors
Manufacturer: SCHNEIDER ELECTRIC
Description Contactor, Non-Reversing, 600VAC, 12A, 3-Pole, 120VAC Coil, DIN Rail, TeSys D