LC1F150M7
Images are for Reference Only See Product Specifications
Part Number: LC1F150M7
Category Type: Contactors
Manufacturer: SCHNEIDER ELECTRIC
Description TeSys LC1 3 Pole Contactor, 150 A, 80 kW, 220 V ac Coil