LC1F400M7
Images are for Reference Only See Product Specifications
Part Number: LC1F400M7
Category Type: Contactors
Manufacturer: SCHNEIDER ELECTRIC
Description Contactor, Non-reversing, 400A (AC3), 3Pole, 100 HP@200VAC; 125HP@230VAC, TeSys