LC1F400U7
Images are for Reference Only See Product Specifications
Part Number: LC1F400U7
Category Type: Contactors
Manufacturer: SCHNEIDER ELECTRIC
Description TeSys LC1 3 Pole Contactor, 400 A, 300 hp, 240 V ac Coil