LC1F500M7
Images are for Reference Only See Product Specifications
Part Number: LC1F500M7
Category Type: Contactors
Manufacturer: SCHNEIDER ELECTRIC
Description TeSys LC1 3 Pole Contactor, 500 A, 500 hp, 220 V ac Coil