LC2D18E7
Images are for Reference Only See Product Specifications
Part Number: LC2D18E7
Category Type: Contactors
Manufacturer: SCHNEIDER ELECTRIC
Description TeSys LC2 3 Pole Contactor, 18 A, 9 kW, 48 V ac Coil