LC2D25B7
Images are for Reference Only See Product Specifications
Part Number: LC2D25B7
Category Type: Contactors
Manufacturer: SCHNEIDER ELECTRIC
Description TeSys LC2 3 Pole Contactor, 25 A, 11 kW, 24 V ac Coil