LC2DT20B7
Images are for Reference Only See Product Specifications
Part Number: LC2DT20B7
Category Type: Contactors
Manufacturer: SCHNEIDER ELECTRIC
Description TeSys LC2 4 Pole Contactor, 20 A, 24 V ac Coil