LUCB18BL
Images are for Reference Only See Product Specifications
Part Number: LUCB18BL
Category Type: Contactors
Manufacturer: SCHNEIDER ELECTRIC
Description TeSys 7.5 kW Control Module, 24 V dc, 4.5 - 18 A