LFP1900-A5NMC
Images are for Reference Only See Product Specifications
Part Number: LFP1900-A5NMC
Category Type: Sensors
Manufacturer: SICK Inc
Description Level Sensor, LFP Cubic, Prb 1, 900mm, G ¾ A, 4mA-20mA, 0V-10V, 4 PNP/NPN, M12 Rnd Conn