LFV230-XXTGBTPM0700
Images are for Reference Only See Product Specifications
Part Number: LFV230-XXTGBTPM0700
Category Type: Sensors
Manufacturer: SICK Inc
Description Level Sensor, LFV200, Fluids, 700mm, #1bar-64bar, M12 Rnd Conn x1, 4Pin, #40°C-+70°C