TDB24ALD
Images are for Reference Only See Product Specifications
Part Number: TDB24ALD
Category Type: Time Delay Relays
Manufacturer: SSAC SYM
Description Product Description: Off Delay Timer, 24VAC, 1-1023 Sec, DIP Switch Selectable, DPDT 10A Out, 11 Pin Circ Base