TDML110D
Images are for Reference Only See Product Specifications
Part Number: TDML110D
Category Type: Time Delay Relays
Manufacturer: SSAC SYM
Description Product Description: On Delay Timer, 110VDC, 0.1-102.3Sec DIP Switch Selectable Time, DPDT 10A Output, 8 Pin Circular Base