THDS41210MB
Images are for Reference Only See Product Specifications
Part Number: THDS41210MB
Category Type: Time Delay Relays
Manufacturer: SSAC SYM
Description Product Description: Single Shot Timer, 120VAC, 210 Min, Fixed Time, 10A N/O Solid State Output (100A Max Inrush)