TRB120A1Y2
Images are for Reference Only See Product Specifications
Part Number: TRB120A1Y2
Category Type: Time Delay Relays
Manufacturer: SSAC SYM
Description Product Description: Off Delay Timer, 120VAC, 2 Second Fixed Delay Time, SPDT 10A Output, 8 Pin Circular Base