TRB120A2Y600
Images are for Reference Only See Product Specifications
Part Number: TRB120A2Y600
Category Type: Time Delay Relays
Manufacturer: SSAC SYM
Description Product Description: Off Delay Timer, 120VAC, 7-600 Sec Onboard Adj Delay, SPDT 10A Output, 8 Pin Circ Base