TRB120A3Y1
Images are for Reference Only See Product Specifications
Part Number: TRB120A3Y1
Category Type: Time Delay Relays
Manufacturer: SSAC SYM
Description Product Description: Off Delay Timer, 120VAC, 0.05-1 Sec Onboard Adj Delay - Locking Shaft, SPDT 10A Output, 8 Pin Circ Base