TRB120A4X10
Images are for Reference Only See Product Specifications
Part Number: TRB120A4X10
Category Type: Time Delay Relays
Manufacturer: SSAC SYM
Description Product Description: Off Delay Relay, 120VAC, 0.1-10 Sec Onboard Adj Delay, DPDT 10A Output, 11 Pin Circ Base