TRB120A4Z3
Images are for Reference Only See Product Specifications
Part Number: TRB120A4Z3
Category Type: Time Delay Relays
Manufacturer: SSAC SYM
Description Product Description: Off Delay Timer, 120VAC, 0.05-3 Sec Onboard Adj Delay, DPDT 10A Output, 11 Pin Circ Base