TRM120A2X10
Images are for Reference Only See Product Specifications
Part Number: TRM120A2X10
Category Type: Time Delay Relays
Manufacturer: SSAC SYM
Description Product Description: On Delay Timer, 120VAC, 0.1-10 Sec, Onboard Knob Adjustable, DPDT 10A Output, 8 Pin Octal Base, +-20% Tol