TRM120A2Y10
Images are for Reference Only See Product Specifications
Part Number: TRM120A2Y10
Category Type: Time Delay Relays
Manufacturer: SSAC SYM
Description Product Description: On Delay Timer, 120VAC, 0.1-10 Sec, Onboar dKnob Adjustable, DPDT 10A Output, 8 Pin Octal Base, +-10% Tol