SIT9120AI-2B3-33E125.000000E
Images are for Reference Only See Product Specifications
Part Number: SIT9120AI-2B3-33E125.000000E
Category Type: General Oscillators
Manufacturer: SiTIME
Description OSC XO 3.3V 125MHZ 8 MM