BI 4-M12-AP6X-H1141
Images are for Reference Only See Product Specifications
Part Number: BI 4-M12-AP6X-H1141
Category Type: Sensors
Manufacturer: TURCK
Description Sensor; 12 mm; 10 to 30 VDC; 200 mA (Max.); Inductive; CPB (Housing);